Alfis ir vadošs industriālās tehnikas pārdošanas un servisa uzņēmums Latvijā pasaulē pazīstamiem zīmoliem Liehberr, Wacker Neuson un Finlay. Mūsu vīzija ir nodrošināt izcilu klientu pieredzi un risinājumus, kas Alfis klientiem sniedz konkurētspējas priekšrocības viņu biznesā.


Vienlaicīgi esam arī Liebherr dzesēšanas un saldēšanas iekārtu pārdošanas un servisa uzņēmums Baltijā. Mūsu klienti ir tie, kas prot novērtēt kvalitāti, inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus un kam ir svarīgi iegūt savā īpašumā labāko par saprātīgu cenu.


Nodrošinām klientiem augstvērtīgus un ilgtspējīgus risinājumus tādās nozarēs kā būvniecība, ceļu būve, atkritumu apsaimniekošana, kokapstrāde, ostu saimniecība, ieguves rūpniecība, kā arī cita veida industriālā ražošana. Mēs pārsniedzam klientu gaidīto, sekmējot ilgtermiņa partnerattiecības, kā arī gādājam par drošu un uz attīstību vērstu darba vidi mūsu darbiniekiem.

 


Kvalitātes politika:

Alfis ir viens no līderiem Latvijas tirgū industriālās tehnikas un profesionālo ledusskapju/saldēšanas iekārtu tirdzniecības un apkalpošanas jomā. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes produktus un nodrošināt profesionālu apkalpošanu.

  • Definējam kvalitāti kā spēju nodrošināt pakalpojumus un produktus atbilstoši klienta izvirzītajām prasībām, normatīvo aktu un nozares standartu prasībām;
  • Pastāvīgi paaugstinām darbinieku izpratni un kompetenci profesionālajā jomā un kvalitātes jautājumos;
  • Veidojam dialogu ar klientiem, sadarbības partneriem un citām ieinteresētajām pusēm;
  • Nepārtraukti pilnveidojam savu kvalitātes vadības sistēmu, darbiniekiem iesaistoties tās uzturēšanā un pilnveidošanā.

Kopš 2020. gada esam arī Valsts ieņēmumu dienesta “Padziļinātās sadarbības programma” dalībnieks ar Sudraba līmeņa statusu.

Šajā pasaulē nav nekā tāda, ko kāds nevarētu pagatavot mazliet sliktāk un pārdot mazliet lētāk, un tādi cilvēki, kuri orientējas tikai pēc cenas, ir pelnījuši kļūt par šādu darījumu upuriem. Nav gudri samaksāt par daudz, taču ir vēl sliktāk samaksāta par maz. Ja Jūs samaksājat par maz, Jūs dažkārt pazaudējat visu, jo pirktais priekšmets nevar pildīt tam paredzētās funkcijas. Ekonomikas likums nepieļauj iegūt lielu vērtību par zemu cenu. Ja Jūs izvēlaties lētāko piedāvājumu, Jūs uzņematies papildus izdevumu risku. Ja Jūs to varat darīt, tad Jums ir diezgan naudas, lai samaksātu par kaut ko labāku.

/John Ruskin/